Genial.ly: interaktywne prezentacje, angażujące materiały dydaktyczne, quizy, kursy e-learningowe. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-01

Genial.ly: interaktywne prezentacje, angażujące materiały dydaktyczne, quizy, kursy e-learningowe.

DydPt
Zapraszam w niezwykłą podróż po narzędziu, w którym można WSZYSTKO! Od dawna miałam dość liniowych prezentacji w MSPowerPoint, które nie pozwalały dowolnie poruszać się po zagadnieniach wykładowych podążając za pytaniami lub potrzebami studentów, efektami ich bieżącej pracy podczas rozwiązywania problemów.

18 listopada 2022 r. o godz. 13.15 zapraszamy na kolejne webinarium w ramach programu otwartych szkoleń metodyczno-narzędziowych "Dydaktyczne Piątki". Link do spotkania: https://link.pg.edu.pl/DydaktycznePiatki Więcej na stronie programu "Dydaktyczne Piątki".

Prowadząca: dr hab. Joanna Mytnik, prof. uczelni (Centrum Nowoczesnej Edukacji)

Podczas tego warsztatowego szkolenia podzielę się swoim doświadczeniem w wykorzystaniu genial.ly do projektowania prezentacji do wykładów, materiałów dla studentów, quizów, pokoi zagadek, zasobów do scenario-based learning, kursów e-learningowych. 

Zachęcam do założenia bezpłatnego konta przed szkoleniem, to Ci pozwoli podążać razem ze mną po meandrach tej niezwykle angażującej, bo pozwalającej na interakcje, aplikacji. Jest genialna!:)

57 wyświetleń