eduSHARE | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

eduSHARE

Treść

eduSHARE to nowa inicjatywa na naszej uczelni – program, który stworzyliśmy po to, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

Chcemy dzielić się z całą społecznością akademicką pomysłami na najbardziej motywujące i angażujące zajęcia prowadzone przez najbardziej charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich naszej uczelni.

Jak jednak wśród tak szerokiego grona wykładowczyń i wykładowców znaleźć najciekawsze osobowości dydaktyczne, które zechcą podzielić się swoją filozofią uczenia? 

To Wy – Studenci Politechniki Gdańskiej – jesteście w programie eduSHARE nieodzowni, aby wskazać Waszych najlepszych nauczycieli, którzy są dla Was autorytetami, są Waszymi mentorami, którzy inspirują i motywują Was do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Szukamy #superwykładowców na PG, pomóż nam ich znaleźć!

Drodzy Studenci, dziękujemy za zgłoszenie tylu wspaniałych nauczycieli, za poświęcony czas, żeby napisać, dlaczego ich sposób uczenia Was inspiruje, angażuje i zachęca do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. To dzięki Wam dowiedzieliśmy się, jak wielu mamy wspaniałych wykładowców i wykładowczyń na naszej uczelni, których chcielibyście docenić.

Natomiast zgłoszonym Nauczycielom dziękujemy za potwierdzenie chęci udziału w Programie eduSHARE poprzez opisanie, jak widzą swoją rolę jako nauczyciela akademickiego, jak tworzą angażujące, motywujące i bezpieczne środowisko uczenia się, co jest dla nich ważne w ich pracy i z jakimi trudnościami się borykają. Otrzymaliśmy przepiękne, osobiste przemyślenia, pokazujące, jak wielu nauczycielom zależy na jak najwyższej jakości dydaktyki, na jak najlepszej komunikacji i relacji ze studentami i że traktują swoją pracę jak ważną misję. I że bycie nauczycielem to coś znacznie, znacznie więcej, niż tylko przekazywanie wiedzy podczas zajęć. Dziękujemy!

Na podstawie wszystkich przesłanych relacji Kapituła Programu, która będzie obradować w drugiej połowie września, wyłoni Laureatów eduSHARE, a ich nazwiska ogłosimy 14 października podczas Święta Dydaktyki.