Kontakt | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Kontakt

Zapraszamy do budynku Hydromechaniki (nr 11 na mapie kampusu PG), 2. piętro. Nasz adres: ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk. 

W czym możemy Ci pomóc?

Biuro (sprawy organizacyjne, osobowe, finansowe): Marta Nilges-Szatkowska - cne@pg.edu.pl, 58 348 67 30

Liderka zespołu (dyrektorka CNE): Joanna Mytnik - joanna.mytnik@pg.edu.pl, 502 494 189

Zastępczyni ds. metodyki, przewodnicząca komisji Konkursu Innowacji Dydaktycznych, koordynatorka działań w zakresie nauczania na odległość na PG: Olga Ludyga -  olga.ludyga@pg.edu.pl, 509 058 759

Koordynator projektu "Łatfizna", koordynator działań organizacyjnych wspierających laureatów Konkursu Innowacji Dydaktycznych: Marcin Zieliński - marcin.zielinski1@pg.edu.pl, 509 232 713

Koordynator programu szkoleń certyfikowanych i organizator wydarzeń: Mirosław Wołowik - szkolenia.cne@pg.edu.pl, miroslaw.wolowik@pg.edu.pl, 690 441 591

Zespół metodyczek oraz projektantek materiałów i programów edukacyjnych: Natalia Gietka - natalia.gietka@pg.edu.pl, Małgorzata Kostrzewska - malgorzata.kostrzewska@pg.edu.pl, Karolina Grzegorzak - karolina.grzegorzak@pg.edu.pl

Zespół projektantów graficznych / UI / UX / innowacji w edukacji: Radosław Wesołowski -  radoslaw.wesolowski@pg.edu.pl, 58 348 67 32, Dagmara Lipka - dagmara.lipka@pg.edu.pl, Agata Bohdziewicz - agata.bohdziewicz@pg.edu.pl

Zespół realizatorów multimediów i nowoczesnych technologii w edukacji: Maciej Worwa -  maciej.worwa@pg.edu.pl, 58 348 67 32, Kacper Drąg - kacper.drag@pg.edu.pl, 58 348 67 32

Zespół programistów i projektantów gier: Agnieszka Gosk - agnieszka.gosk@pg.edu.pl, Przemysław Petry - przemyslaw.petry@pg.edu.pl

Konsultant ds. funkcjonalności platformy eNauczanie: Paweł Traczyk - pawel.traczyk@pg.edu.pl