Multimedialne podręczniki – Grywalizacja i gry fabularne - Innowacje dydaktyczne. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-03-13

dni otwarte
W ramach Dni Otwartych na PG, Centrum Nowoczesnej Edukacji zaprasza na 60-minutową podróż po wybranych produktach i usługach edukacyjnych realizowanych na PG: Multimedialne podręczniki – Grywalizacja, czyli jak studenci PG uczą się grając w gry fabularne - Innowacje dydaktyczne

Nasz zespół w 20-minutowych mini-pokazach zaprezentuje wybrane działania w zakresie nowoczesnej dydaktyki akademickiej realizowanej na Politechnice Gdańskiej.

Pokażemy, jak projektujemy multimedialne zasoby do podręczników nowej generacji, grywalizacje przedmiotów akademickich (pokażemy gry komputerowe do wybranych przedmiotów wdrażane na PG) oraz jak wykładowcy PG realizują innowacje dydaktyczne.

21 marca 2022 r. (sala kreatywna w Hydromechanice)

10:00–11:00 rejestracja na pokaz w sali kreatywnej

13.00-14.00 rejestracja na pokaz w sali kreatywnej

22 marca 2022 r. (online)

10.00-11.00 link do wydarzenia online (MSTeams) DOŁĄCZ

Dodatkowo: 21 marca (stacjonarnie, o godz. 11.00) i 22 marca (online o godz. 17.00) zapraszamy na interaktywny, angażujący wykład "Jak się uczyć efektywnie", który poprowadzi dr hab. Joanna Mytnik prof. uczelni, więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy!