Zaprojektowaliśmy aplikację do grywalizacji na studiach MBA | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2021-09-16

Zaprojektowaliśmy aplikację do grywalizacji na studiach MBA

Impact Project
Zaprojektowaliśmy aplikację, która wspiera proces motywacyjny studentów kierunku MBA na Politechnice Gdańskiej w procesie doskonalenia kompetencji menadżerskich!

Studenci 13. edycji mogą rozwijać swoje kompetencje osobiste w grze „Project Impact” zaprojektowanej przez Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej. W każdej z edycji studenci oprócz celu osobistego będą realizować cel społeczny, jakim jest wsparcie finansowe Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego poprzez adopcję wybranego gatunku zagrożonego. W pierwszej edycji Project Impact studenci zespołowo walczą o adopcję dwóch orangutanów, Rai i Alberta. Orangutany to ssaki naczelne krytycznie zagrożone wyginięciem z powodu wyrębu i wypalania lasów tropikalnych Borneo i Sumatry.

Przez 10 miesięcy studenci mają możliwość zrealizować 20 zadań (z 36) wchodzących w skład filarów studiów MBA takich jak myślenie strategiczne, zarządzanie ludźmi i samorozwój, doskonałość operacyjna.

Impact Project