
Konferencja „Grywalizacja w edukacji” to wydarzenie adresowane do nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, pracowników instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych i firm oraz każdej zainteresowanej osoby.
Serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i zapraszamy w przyszłym roku w dniach 15-16.04.2027 r.
