Gala święto Dydaktyki 2024 | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2024-10-11

Gala święto Dydaktyki 2024

Gala
Już w poniedziałek 14 października, jak co roku, doceniamy osoby, które dają serce dydaktyce na Politechnice Gdańskiej.

JM Rektor PG Krzysztof Wilde zaprasza całą społeczność uczelni na tę wyjątkową uroczystość,transmisja Gali "ŚWIĘTO DYDAKTYKI" na kanale youtube PG startuje 14 października 2024 roku o godz. 18.00.

Obejrzyj transmisję

Podczas uroczystości, która odbędzie się w Auli w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, laureatki i laureaci programów i konkursów dydaktycznych otrzymają wyróżnienia i podziękowania za aktywność w obszarze doskonalenia warsztatu dydaktycznego.

W programie: ogłoszenie wyników 4. edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych, podziękowanie najaktywniejszym uczestnikom i uczestniczkom programów „Szkolenia certyfikowane” i „Dydaktyczne Piątki”  oraz „Active Learning na PG”.

Kulminacyjny punkt uroczystości to ogłoszenie nazwisk laureatek i laureatów programu doceniania wykładowczyń i wykładowców Politechniki Gdańskiej „eduSHARE”.  Każda z osób otrzyma z rąk JM Retora PG i przewodniczącej SSPG złotą statuetkę hasztaga i złotą przypinkę.

Zapraszamy w imieniu Pana Rektora całą naszą społeczność do udziału w wydarzeniu online! Bądźmy dumni z naszych wykładowczyń i wykładowców. To prawdziwe święto dydaktyki.

Do zobaczenia w dniu święta Komisji Edukacji Narodowej!