4.10: AI tutor: w czym GenAI może pomóc moim student(k)om? | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2024-09-22

4.10: AI tutor: w czym GenAI może pomóc moim student(k)om?

DP
4 października 2024 r. zapraszamy na pierwszy Dydaktyczny Piątek w 5. edycji programu.

„Dydaktyczne Piątki” to program cotygodniowych szkoleń metodyczno-narzędziowych dla nauczycieli akademickich polskich uczelni (i nie tylko!). Został zaprojektowany jako dla przestrzeń kadry akademickiej polskich uczelni służąca wzajemnej inspiracji, wymianie doświadczeń i wspólnemu poszukiwanie rozwiązań, daje poczucie bycia w społeczności nauczycieli poszukujących.

W każdy piątek w godz. 13.15-15.00 spotykamy się na webinariach online na MSTeams. Podczas spotkań można dyskutować na czacie lub zabierając głos. Spotkania są otwarte, każda chętna osoba może dołączyć, nie wymagamy żadnych danych ani rejestracji, link prowadzi bezpośrednio do spotkania. Wszystkie szkolenia są nagrywane.

Platforma MS Teams  |  Identyfikator spotkania: 332 826 897 561  |  Kod dostępu: ZKRvXx

LINK DO SPOTKANIA

4 października 2024 r. "AI tutor: w czym GenAI może pomóc moim student(k)om?" Prowadzenie: Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG).

11 października 2024 r. "GenA: największe wyzwanie? Ocenianie. Warsztaty?" Prowadzenie: Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG).