edush#re 2024: doceniamy nauczycieli! Studenci zgłosili wykładowców

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-02

edush#re 2024: doceniamy nauczycieli! Studenci zgłosili wykładowców<3

edushare
Trwa druga edycja programu eduSHARE!

To program, który stworzyliśmy po to, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

W pierwszej edycji dzięki Waszym głosom zostało wyłonionych 30 wspaniałych laureatów i laureatek tego programu, którzy z wielkim wzruszeniem odbierali złote przypinki i statuetki w formie hasztaga.

Chcemy dalej dzielić się z całą społecznością akademicką pomysłami na najbardziej motywujące i angażujące zajęcia prowadzone przez najbardziej charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich naszej uczelni.

Ale to Wy – Studenci Politechniki Gdańskiej – jesteście w programie eduSHARE nieodzowni, aby wskazać Waszych najlepszych nauczycieli, którzy są dla Was autorytetami, są Waszymi mentorami, którzy inspirują i motywują Was do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Dziękujemy za zgłoszenia Waszych wykładowczyń i wykładowców w edycji drugiej, teraz trwa etap zbierania opisów filozofii uczenia od zgłoszonych osób, następnie Kapituła Programu wyłoni tegorocznych laureatów i laureatki!

Nazwiska laureatów drugiej edycji ogłosimy podczas gali Święta Dydaktyki 14 października 2024 roku.

20 wyświetleń