eTEE 2024 - rejestracja otwarta! Trwa nabór do sesji plakatowej i monografii. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2024-05-26

eTEE 2024 - rejestracja otwarta! Trwa nabór do sesji plakatowej i monografii.

ETEE
25-26 września 2024 r. na Politechnice Gdańskiej X konferencja "e-Technologie w Kształceniu Inżynierów": dydaktyka i technologia!
Tematy przewodnie: AI, VR, no code app, edukacja zdalna, gry, kształcenie oparte na kompetencjach, soft skills.

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów na plakaty i plakaty wideo oraz artykuły do monografii!

W programie m.in.: wykłady otwarcia, wystąpienia, sesja plakatowa, plakaty wideo, debata, warsztaty, monografia, panel liderski, kolacja integracyjna, aplikacja konferencyjna, pokazy „poczuj technologię” (symulatory, AI).
W trakcie dwóch dni konferencji na holu przed salą obrad dostępne będą stoiska prezentujące wykorzystanie nowych technologii w dydaktyce (m.in. symulatory VR, iRoboty, tablice interaktywne, hologramy, warsztaty promptowania, "sofa ekspertów").

Uczestnicy eTEE: kadra akademicka, nauczycielki i nauczyciele szkół ponadpodstawowych, edukatorki i edukatorzy, przedstawiciele firm technologicznych i e-learningowych i NGO, freelancerzy, ludzie EdTech, doktorantki i doktoranci, studentki i studenci, każda zainteresowana osoba jest mile widziana!

X ogólnopolska konferencja "e-Technologie w Kształceniu Inżynierów"

Wątki tematyczne konferencji:
  • trendy w edukacji wyższej, w tym kształcenie inżynierów
  • AI (prompt engineering, modele językowe, GPTs, eduboty, awatary, AI act)
  • wirtualna rzeczywistość (VR), Metaversum
  • rozszerzona rzeczywistość (AR)
  • animacje 3D
  • nagrywanie i montaż wideo
  • zasoby audio
  • e-learning
  • uczenie (się) zdalne
  • gry symulacyjne
  • grywalizacja
  • multimedialne podręczniki
  • interaktywne platformy i zasoby do uczenia się
  • soft skills
  • kluczowe kompetencje
  • mapowanie kompetencji
  • zarządzanie talentami

Włączająca atmosfera, sieciowanie, wymiana pomysłów, doświadczeń, wzajemna inspiracja.

Zgłoszenia do sesji plakatowej (plakaty i plakaty wideo): 6 września 2024 r.
Zgłoszenia do napisania rozdziału w monografii: 6 września 2024 r.

eTEE 2024:
  • 15 fantastycznych wystąpień typu power-speech
  • 2 znakomite wykłady otwarcia
  • 3 tematy warsztatów
  • 1 debata
  • 2. spotkanie liderek i liderów centrów doskonałości dydaktycznej polskich uczelni
  • pyszna kawa i herbata oraz rewelacyjne jedzonko, także wegańskie (wieczorem kolacja!)
  • wspaniali ludzie
  • włączająca atmosfera
  • networking, dzielenie się, wspieranie, inspiracja, po prostu bycie razem
Pod patronatem JM Rektora Politechniki Gdańskiej prof. Krzysztofa Wildego. ZAPRASZAMY!