Edukacja skoncentrowana na kompetencjach: jak wesprzeć pokolenia Z i alfa? | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2024-04-22

Edukacja skoncentrowana na kompetencjach: jak wesprzeć pokolenia Z i alfa?

pon
Zapraszamy nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych na kolejny Poniedziałek na Politechnice!
29 kwietnia 2024 r., 18.00-19.30

Edukacja skoncentrowana na kompetencjach: jak wesprzeć pokolenia Z i alfa?

Prowadząca: Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG).

Program „Poniedziałki na Politechnice” to oferta bezpłatnych szkoleń dla nauczycielek i nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, wychowawców i wychowawczyń, edukatorów i edukatorek, wykładowców i wykładowczyń akademickich.  W tym roku realizujemy 4. edycję, zapraszamy!

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu, w każdy ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 na platformie MS Teams.

Tematyka spotkań dotyczy roli i sposobów budowania relacji w edukacji, uczenia (się) opartego na zaufania, pełnego przygody i pasji, emocji, czerpiącego z wiedzy neuronaukowej, a także poszukiwania źródeł motywacji innych niż oceny. Razem szukamy tego, co w procesie uczenia się jest najważniejsze, pochylamy się nad alternatywnymi sposobami oceniania efektów uczenia się takimi jak samocena, ocena wzajemna, refleksyjne dzienniki rozwoju, pielęgnowanie nastawienia na rozwój.

Nagrania na yt

Każda osoba uczestnicząca w spotkaniu może otrzymać zaświadczenie o udziale (przez formularz udostępniany podczas spotkania).

Link do spotkania