Laureatki i laureaci edush#re 2023 wyłonieni! | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-10-16

Laureatki i laureaci edush#re 2023 wyłonieni!

edushare
30 najbardziej charyzmatycznych wykładowczyń i wykładowców 2023 roku otrzymało statuetki edush#re!

edush#re to nowa inicjatywa na naszej uczelni – program, który został stworzony po to, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

Podczas pierwszego w historii Politechniki Gdańskiej Święta Dydaktyki, które odbyło się 14 października 2023 roku, w Dniu Edukacji Narodowej, zostały ogłoszone wyniki 1. edycji programu doceniania nauczycieli akademickich Politechniki Gdańskiej

edush#re

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie zgłoszeń studentów oraz na podstawie potwierdzenia chęci udziału w programie. Kapituła programu eduSHARE, większość której stanowią studenci – przedstawiciele Wydziałowych Rad Studentów, postanowiła, że:

Laureatami 1. edycji edush#re zostali:

  1. dr inż. Wojciech Artichowicz (Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska)
  2. dr inż. Marek Augustyniak (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  3. mgr Danuta Beger (Centrum Matematyki)
  4. dr inż. Joanna Czerska (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  5. prof. Andrew Felt (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  6. dr inż. Małgorzata Gajewska (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki)
  7. dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  8. mgr inż. Tomasz Gzella (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  9. dr hab. Katarzyna Jankowska, prof. uczelni (Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska)
  10. dr Andrzej Karalus (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  11. dr hab. Gracjana Klein-Raina (Wydział Chemiczny)
  12. prof. dr hab. inż. Tomasz Klimczuk (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  13. dr Błażej Kochański (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  14. dr hab. inż. Donata Konopacka-Łyskawa, prof. uczelni (Wydział Chemiczny)
  15. dr inż. arch. Małgorzata Kostrzewska (Wydział Architektury)
  16. dr inż. Paweł Kowalski (Wydział Elektrotechniki i Automatyki)
  17. dr inż. Paweł Kubica (Wydział Chemiczny)
  18. dr Katarzyna Kubiszewska (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  19. dr inż. arch. Michał Kwasek (Wydział Architektury)
  20. dr inż. Natalia Łukasik (Wydział Chemiczny)
  21. dr hab. inż. Mariusz Marć, prof. uczelni (Wydział Chemiczny)
  22. dr Brygida Mielewska, prof. uczelni (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  23. dr inż. Krzysztof Nowicki, prof. uczelni (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki)
  24. dr Katarzyna Pączkowska (Centrum Matematyki)
  25. dr hab. inż. Jacek Ryl, prof. uczelni (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)
  26. dr Aneta Sobiechowska-Ziegert, prof. uczelni (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  27. dr hab. inż. Piotr Szczuko, prof. uczelni (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki)
  28. dr Joanna Szulc (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  29. dr inż. Anna Trzaskowska (Wydział Zarządzania i Ekonomii)
  30. mgr inż. Tomasz Zybała (Wydział Architektury)

Laureaci eduSHARE otrzymali statuetki oraz złote przypinki w formie hasztaga.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów dydaktycznych!

85 wyświetleń