24 kwietnia, g.18.00: TUTORING - dlaczego spersonalizowana edukacja ma sens? | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2023-04-19

24 kwietnia, g.18.00: TUTORING - dlaczego spersonalizowana edukacja ma sens?

ponnapol
O turtoingu akademickim.

Zapraszamy na spotkanie online w ramach programu otwartych szkoleń "Poniedziałki na Politechnice".

Temat: TUTORING - dlaczego spersonalizowana edukacja ma sens?

Prowadzenie: dr Aneta Sobiechowska-Ziegert, prof. uczelni i dr Katarzyna Kubiszewska, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Chcemy odpowiedzieć na pytania (lub rozpocząć duskusję) czy tutoring ma sens, kiedy ma sens i dlaczego my uważamy, że ma sens. Powiemy na czym polega tutoring, w jakich sytuacjach można go stosować, na jakich etapach edukacji. Przedstawimy dwa rodzaje tutoringu - rozwojowy i naukowy oraz pokrótce opowiemy na czym polega praca tą metodą, czyli kilka słów o narzędziach. Na koniec podzielimy się swoimi doświadczeniami ze stosowania tej metody w zeszłym semestrze - czyli kilka słów o grancie Mistrzowie Dydaktyki.

Strona programu (jak dołączyć)

ZAPRASZAMY!