20.01: Style myślenia i działania FRIS ®. Dydaktyczne wyzwania? | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2023-01-07

20.01: Style myślenia i działania FRIS ®. Dydaktyczne wyzwania?

DydPt
FRIS® to badanie psychometryczne pozwalające ustalić nasz styl myślenia i działania.

To również ogromna wiedza dotycząca tego jak nasza różnorodność poznawcza wpływa na pracę zespołową oraz czas i sposób reakcji.  Podczas spotkania poznamy czym są style myślenia i działania oraz jak je rozpoznawać i obsługiwać (będą instrukcje obsługi!). Podyskutujemy również o wynikach badań nauczycieli i tego jak ich styl myślenia wpływa na oczekiwania względem uczniów sprawdzając czy to także nas dotyczy. A żeby nie było nudno – zagramy we FRIS® pokera:)

Prowadząca: Joanna Czerska (Wydział Zarządzania i Ekonomii)

Zapraszamy w piątek 20 stycznia 2023 r., 13.15-15.00, online. "Dydaktyczne Piątki" to otwarty program szkoleń dla nauczycieli akademickich. Tu znajdziesz informacje, jak dołączyć do spotkania (i zespołu, gdzie dostępne są wszystkie nagrania).