10.02: Jak sztuczna inteligencja zmienia edukację? Dyskusja (cz.3) | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2023-01-31

10.02: Jak sztuczna inteligencja zmienia edukację? Dyskusja (cz.3)

DydPt
Świat się właśnie zmienił. Czy mamy tego świadomość?

Uczące się modele językowe (LLMs) zmieniają właśnie nasz sposób myślenia o celach edukacyjnych. Wypuszczony 30 listopada 2023 roku "inteligentny" chatbot (chatGPT) rozmawia z naszymi studentkami i studentami dając im odpowiedź na każde pytanie i rozwiązuje każdy problem. AI w edukacji to szanse i zagrożenia. Porozmawiajmy o tym!

Spotkanie jest trzecią próbą podjęcia tematu AI w edukacji na Politechnice Gdańskiej, tym razem w udziałem specjalistów (dr Grzegorz Stunża, Uniwersytet Gdański) oraz studentek i studentów.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rozejrzenia się, jak właśnie zmienił się świat i do dyskusji 10 lutego 2023 r. o 13.15 online (MSTeams).

Jak dołączyć do spotkania: https://cne.pg.edu.pl/szkolimy/dydaktyczne-piatki

ZAPRASZAMY!