27.01: Microsoft Teams w pigułce: angażująca praca online | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2023-01-21

27.01: Microsoft Teams w pigułce: angażująca praca online

DydPt
Jak wykorzystać możliwości platformy Microsoft Teams w procesie dydaktycznym?

Przyjrzyjmy się możliwościom narzędzia Microsoft Teams. To dziś świetne rozwiązanie do prowadzenia angażujących zajęć w formie zdalnej, jak i pracy poza zajęciami, zwłaszcza wspierając pracę zespołową. Wspólnie przyjrzymy się funkcjom aplikacji w nowej odsłonie, które wspomagają studentów w procesie uczenia się i organizacji ich pracy. To szkolenie warsztatowe, można (współ)pracować jednocześnie w aplikacji podczas spotkania.

Prowadząca: Natalia Gietka (Centrum Nowoczesnej Edukacji)

Zapraszamy w piątek 27 stycznia 2023 r., 13.15-15.00, online. "Dydaktyczne Piątki" to otwarty program szkoleń dla nauczycieli akademickich. Tu znajdziesz informacje, jak dołączyć do spotkania (i zespołu, gdzie dostępne są wszystkie nagrania).