ŁATFIZNA program wsparcia studentów w uczeniu się fizyki | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-12-09

ŁATFIZNA program wsparcia studentów w uczeniu się fizyki

łatfizna
Z nami to będzie łatfizna!

Co? Konsultacje – pokażemy Ci, jak rozwiązywać zadania z fizyki! Zakres materiału dopasowujemy do harmonogramu realizacji przedmiotu Fizyka 1 i Fizyka 2 na wydziałach WETI, WILiŚ i WChem.

Dla kogo? Dla studentek i studentów pierwszych lat studiów.

Kiedy? Terminy konsultacji dopasowujemy do planu zajęć WETI, WILiŚ i WChem, Konsultacje odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Najbliższe terminy znajdziesz w kursie na eNauczaniu.

Zapisz się, żeby nie przegapić żadnych konsultacji!

ZAPISZ SIĘ

Kto? Konsultacje prowadzą doktorantki i doktoranci Politechniki Gdańskiej, wspierani przez doświadczonych nauczycieli akademickich. Dzięki nam otrzymasz zawsze aktualną pomoc, zarówno jako przygotowanie do zbliżających się kolokwiów, jak i bieżące ułatwienie w unikaniu zaległości.

Rozwiązywanie zadań to więcej niż przekształcanie wyrażeń algebraicznych. To przede wszystkim:

• rozumienie istoty problemu,
  • umiejętność wizualizacji problemu,
  • zdolność do odniesienia problemu do zjawisk realnie występujących w świecie,
  • łatwość wykorzystania znanych sobie rozwiązań w sytuacjach nowych i nieznanych.

Te kompetencje sprawią, że każde zadanie to będzie dla Ciebie łatfizna!

Śledź media społecznościowe PG, gdzie będą pojawiać się informacje o projekcie. Będziemy je też zamieszczać tutaj, sukcesywnie aktualizując stronę. Zachęcamy też do zapisania się do kursu ŁATFIZNA na eNauczaniu:

ZAPISZ SIĘ

Lider projektu: Marcin Zieliński (Centrum Nowoczesnej Edukacji) marcin.zielinski1@pg.edu.pl