Fantastyczny program warsztatowych szkoleń certyfikowanych w CNE! | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-10-13

Fantastyczny program warsztatowych szkoleń certyfikowanych w CNE!

szkolenia
W ramach systemu certyfikacji kompetencji dydaktyczno-metodycznych nauczycieli akademickich PG zapraszamy do skorzystania z oferty 68 szkoleń.

Przejdź do strony z pełną ofertą szkoleń

Nauczycielom Politechniki Gdańskiej oferujemy 68 szkoleń warsztatowych pogrupowane w 7 obszarów tematycznych: 

Poziomy zaawansowania

Poziom 1 (podstawowy): 4 godz. dyd., interaktywny wykład, wprowadzenie do zagadnienia. Ukończenie szkolenia (uzyskanie certyfikatu) w oparciu o prezentację efektów pracy. 

Poziom 2 (rozszerzony): 8 lub 16 godz. dyd., realizuje cele szkolenia na poziomie 1 i pozwala na rozszerzenie tematu o praktyczną prace warsztatową. Warto dokonać wyboru między poziomem 1 i 2. Ukończenie szkolenia (uzyskanie certyfikatu) w oparciu o wykonany projekt. Nie trzeba wziąć udziału w szkoleniu na poziomie 1, by zapisać się na szkolenie na poziomie 2. Oba poziomy różnią się zakresem (poziom 2 to zakres rozszerzony, zawiera treści z poziomu 1).

Forma szkoleń

Warsztaty stacjonarne, sala 205, gmach główny. Oferujemy gorącą kawę i herbatę oraz przyjazną przestrzeń z fotelami, kanapami, pufami, by każda osoba mogła czuć się komfortowo.

Terminy szkoleń

Dni robocze w godz. 9.00-15.00 lub 9.00-12.00. Rozpoczęcie: 14 października 2022 r., zakończenie: 30 czerwca 2023 r. Każdą osobę, dla której zabrakło miejsc na wybrane szkolenie lub której nie pasują oferowane terminy, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Opisy szkoleń i zapisy

LINK DO OFERTY, zapisów można dokonywać wchodząc do kart poszczególnych szkoleń.

Koordynator szkoleń

Mirek Wołowik, tel. 690 441 591 (godz. 8.00-16.00), mail: szkolenia.cne@pg.edu.pl

ZAPRASZAMY! Twój zespół CNE:)


500 wyświetleń