Fantastyczny program szkoleń certyfikowanych START! | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-10-13

Fantastyczny program szkoleń certyfikowanych START!

szkolenia
W ramach systemu certyfikacji kompetencji dydaktyczno-metodycznych nauczycieli akademickich PG zapraszamy do skorzystania z oferty 62 szkoleń na 3 poziomach zaawansowania.

Nauczycielom Politechniki Gdańskiej oferujemy 62 szkolenia warsztatowe pogrupowane w 7 obszarów tematycznych:

1. Metodyka nauczania
  2. Neuronaukowe podstawy uczenia się
  3. Nowe technologie w edukacji
  4. Komunikacja
  5. Warsztat nauczyciela
  6. Praca z grupą wielokulturową
  7. Dobrostan nauczyciela

Poziomy zaawansowania

Poziom 1 (podstawowy): 4 godz. dyd., interaktywny wykład, wprowadzenie do zagadanienia. Ukończenie szkolenia (uzyskanie certyfikatu) w oparciu o test wiedzy lub mini-projekt.

Poziom 2 (rozszerzony): 8 lub 16 godz. dyd., realizuje cele szkolenia na poziomie 1 i pozwala na rozszerzenie tematu o praktyczną prace warsztatową. Warto dokonać wyboru między poziomem 1 i 2. Ukończenie szkolenia (uzyskanie certyfikatu) w oparciu o wykonany projekt.

Poziom 3: wyjazd studyjny do europejskiej uczelni, ukończenie szkolenia (uzyskanie certyfikatu) w oparciu o wdrożenie metody projektu do procesu dydaktycznego.

Forma szkoleń

Warsztaty stacjonarne, sala 205, gmach główny. Oferujemy gorącą kawę i herbatę oraz przyjazną przestrzeń z fotelami, kanapami, pufami, by każda osoba mogła czuć się komfortowo.

Terminy szkoleń

Wtorki, środy i piątki w godz. 9.00-15.00 lub 9.00-12.00. Rozpoczęcie: 14 października 2022 r., zakończenie: 30 czerwca 2023 r. Każdą osobę, dla której zabrakło miejsc na wybrane szkolenie lub której nie pasują oferowane terminy, zapraszamy do wypełnienia formularza, zaproponujemy inne terminy.

Opisy szkoleń i zapisy

LINK DO OFERTY (aktualnie trwają zapisy na semestr zimowy), zapisów można dokonywać wchodząc do kart poszczególnych szkoleń lub klikając linki do zapisów na liście na stronie szkolenia certyfikowane.

Koordynator szkoleń

Mirek Wołowik, tel. 690 441 591 (godz. 8.00-16.00), mail: szkolenia.cne@pg.edu.pl

ZAPRASZAMY!

80 wyświetleń