Lek na brak zaufania. Wypracujmy wartości ze studentami! | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-04-24

Lek na brak zaufania. Wypracujmy wartości ze studentami!

dydPt
Jak pracować ze studentami w oparciu i wartości?

27 maja 2022 r., godz. 13.15: warsztaty stacjonarne

Prowadząca: dr Joanna Czerska (Wydział Zarządzania i Ekonomii)

Zdarza się, że nie możemy skomunikować się z naszymi studentami. Zachowują się dziwnie, nie możemy do nich dotrzeć. Wkurza nas ich postawa. Bywa, że chcemy, by pracowali zespołowo, ale idzie im to jak wspinaczka na Mount Everest nieprzygotowanemu wspinaczowi. Czasem zależy nam na tym, by studenci chcieli mówić nam otwarcie o wyzwaniach, z którymi się mierzą w ramach naszego przedmiotu. Za nic nie chcą tego robić. Moim antidotum na te wyzwania jest m.in. praca w oparciu o wartości.

Podczas naszego stacjonarnego warsztatu pokażę Wam, jak to robić. Jak pokażę? Nie opowiem! Pozwolę Wam to przeżyć na własnej skórze.

ZAPISY NA WARSZTATY

Na warsztaty zapraszamy do sali Kreatywnej w Hydromechanice (nr 11), wejście od strony WEiA.

Podczas spotkania zapewniamy gorącą kawę, herbatę z buraka i pyszne ciastka.

Do zobaczenia w piątek 27 maja 2022 r. o 13.15 w Kreatywnej!