Japońskie praktyki dla naszej dydaktyki. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-03-07

Japońskie praktyki dla naszej dydaktyki.

ponnaPol
Kaizen w dydaktyce, czyli porozmawiajmy o ciągłym doskonaleniu...

W trakcie spotkania poznamy 10 japońskich zasad kaizen i przełożymy je na nasze codzienne działania w pracy ze studentami. Poszukamy otaczających nas źródeł rozwoju, także tych, które wydają nam się przykrym obowiązkiem, a mogą być szczęśliwym zrządzeniem losu! Podyskutujemy o tym jak otwierać naszych studentów, by byli źródłem naszego nieustającego rozwoju. Zaczerpniemy z biznesu praktyki, które pomogą nam ustalać które działania wdrażać szybko, a które zostawić na później lub wieczne nigdy. I oczywiście zastanowimy się nad tym, ile czasu na ten rozwój powinniśmy poświęcać, by ciągłe doskonalenie nas nie przytłaczało a było źródłem nieustającej satysfakcji.

Prowadząca: dr Joanna Czerska, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, prezeska fundacji Lean Education

28 marca 2022 r., godz. 18.00.
Link do spotkania (MSTeams)