Uczyć (się) inaczej: szkoła w chmurze. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-02-21

Uczyć (się) inaczej: szkoła w chmurze.

ponnaPol
Uczenie się bez stopni, w relacjach, we własnym tempie i z radością!

Czy w pozostając w formalnym systemie edukacji, bezpłatnie, można uczyć (się) bez stopni, we wspierającej się społeczności, we własnym tempie i z wielka radością? Nie zrywając się o świcie, mając czas na regularne posiłki? Ucząc się z wyboru offline i online na intuicyjnej platformie? Przygotowując się do jedynego egzaminu w roku na stopień w oparciu o świetnie przygotowane materiały i quizy? Nie ryzykując utraty zdrowia, poczucia własnej wartości, w atmosferze szacunku do siebie i innych?

W Polsce powstaje wiele wspaniałych inicjatyw będących alternatywą dla opresyjnej szkoły pruskiej. Opartej na strachu, stopniach, które nie mierzą postępu, nie komunikują i nie motywują uczniów do uczenia się. Które przeszkadzają w uczeniu się.
Współczesna wiedza o tym, w jakich warunkach zachodzi uczenie się stoi w sprzeczności z tym, jak funkcjonuje polska szkoła.

Jedną z takich alternatyw jest Szkoła w Chmurze.
Zapraszamy na wyjątkowy Poniedziałek, podczas którego porozmawiamy z założycielem Szkoły w Chmurze Mariuszem Truszkowskim i Karoliną Cieślik - koordynatorką projektów w Szkole w Chmurze.

Poniedziałek 28 lutego, godz. 18.00.
Link do spotkania: https://tinyurl.com/2p9ewdjf