O różnicach międzykulturowych na zajęciach akademickich. Cz.2. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2022-02-21

O różnicach międzykulturowych na zajęciach akademickich. Cz.2.

dydPt
Jak sobie z tym poradzić i jak pomóc studentom w radzeniu sobie z szokiem kulturowym? Praktyczne szkolenie dla nauczycieli akademickich pracujących z grupami wielokulturowymi.

Różnice kulturowe objawiają się między innymi w gestach i zwyczajach cudzoziemców, student z Chin wita się skinieniem głowy i trzyma dystans, z kolei student z Hiszpanii głośno wita się z nami od samych drzwi i skraca dystans.

25 lutego (piątek) o godz. 13.00 zapraszamy pracowników naszej uczelni praktyczne szkolenie dotyczące pracy z grupami wielokulturowymi.

Projektantka szkolenia i prowadząca: mgr Olga Ludyga, Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Link do webinaru