W tym szaleństwie jest metoda! - niestandardowe sposoby pracy z uczniami i studentami | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-12-06

W tym szaleństwie jest metoda! - niestandardowe sposoby pracy z uczniami i studentami

Grafika-logotyp wydarzenia
Uruchamiamy nową inicjatywę: INSPIRATORIUM - baza pomysłów na aktywną pracę uczniów/studentów. Tworzymy swoisty worek z pomysłami/prezentami (nie tylko pod choinkę:))

Zapraszamy do podzielenia się swoimi sposobami pracy z uczniami i studentami. Są niestandardowe? Nieoczywiste? Brak ich w podręcznikach metodycznych? Lub wręcz przeciwnie: są znane, ale wprowadziłam/em modyfikacje i działa jeszcze lepiej? Wspaniale! Jedyne kryterium umieszczenia propozycji to: "Sprawdzają się w mojej pracy dydaktycznej!", "Mi to działa!", "W tym szaleństwie jest metoda!"
Opisz sposób działania narzędzia/metody tak, by inni mogli zrozumieć i skorzystać. Postaraj się to zrobić w jak najmniejszej liczbie znaków. Dobra instrukcja to zwięzła instrukcja.
Pierwszą część pomysłów chcemy zaprezentować podczas webinaru 20 grudnia.

6-15 grudnia:
Przesyłanie zgłoszeń (link do formularza)


16-18 grudnia: wybór najciekawszych pomysłów.
20 grudnia, godz. 18.00: webinar - prezentacja najbardziej inspirujących pomysłów. Możesz zrobić to sam(a) - byłoby wspaniale! Otrzymasz swój czas na prezentację każdego sposobu pracy z uczniami/studentami.
Wybrane pomysły chcielibyśmy również na stałe udostępnić tutaj na stronie CNE (dedykowana podstrona), jeśli wyrazisz na to zgodę.

Osoby, które zgłoszą swoje pomysły, otrzymają specjalne podziękowania od CNE i zaświadczenie o czynnym udziale w nowym programie CNE "Inspiratorium" oraz szkoleniu 20 grudnia. Zwycięzców zaprosimy również do wystąpienia podczas przyszłorocznych konferencji i/lub szkoły letniej organizowanych przez Centrum Nowoczesnej Edukacji PG.

21 wyświetleń