Team building jako dobry start do pracy projektowej (3 grudnia 2021) | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2021-11-27

Team building jako dobry start do pracy projektowej (3 grudnia 2021)

grafika programu Dydaktyczne Piątki
Co oznacza praca w grupie? Jak budować tę kompetencję? Czy komunikacji i współpracy trzeba się też uczyć?

Na te i inne pytania odpowiemy na przykładzie projektu SPRIM prowadzonego przez nauczycieli WILIŚ. Opowiemy również o tym, jakie znaczenie miały warsztaty z team buildingu dla studentów biorących udział w projekcie.

3 grudnia (piątek) o godz. 13.00 zapraszamy pracowników naszej uczelni praktyczne szkolenie dotyczące budowania pracy w zespole.

Projektantki szkolenia i prowadzące: mgr Olga Ludyga (Centrum Nowoczesnej Edukacji), dr inż. arch. Dominika Wróblewska, prof. PG (Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska)

Link do szkolenia