O różnicach międzykulturowych (26 listopada 2021) | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2021-11-23

O różnicach międzykulturowych (26 listopada 2021)

grafika programu Dydaktyczne Piątki
Czy spóźnianie się jest tak samo widziane w każdej kulturze? O różnicach międzykulturowych na zajęciach akademickich.

Różnice kulturowe objawiają się między innymi w gestach i zwyczajach cudzoziemców, student z Chin wita się skinieniem głowy i trzyma dystans, z kolei student z Hiszpanii głośno wita się z nami od samych drzwi i skraca dystans. Jak sobie z tym poradzić i jak pomóc studentom w radzeniu sobie z szokiem kulturowym?

26 listopada (piątek) o godz. 13.00 zapraszamy pracowników naszej uczelni praktyczne szkolenie dotyczące pracy z grupami wielokulturowymi.

Projektantka szkolenia i prowadząca: mgr Olga Ludyga, Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Link do szkolenia