Dydaktyczne Piątki: "Co zrobić, by wykładowcy lepiej pracowało się z grupą? Ice-breakery na początek!" [19.11.2021r.] | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2021-11-13

grafika programu Dydaktyczne Piątki
"Co zrobić, by wykładowcy lepiej pracowało się z grupą? Ice-breakery na początek!" to kolejny temat szkolenia w ramach programu "Dydaktyczne Piątki"!

19 listopada (piątek) o godz. 13.00 zapraszamy wykładowców na unikatowe warsztaty pozwalające w praktyce sprawdzić rolę i skuteczność ice-breakerów na pierwszych zajęciach z nową grupą studentów. Jakie korzyści płyną dla studentów i wykładowcy? Poeksperymentujmy na sobie!:)

Projektanci szkolenia i prowadzący: mgr Olga Ludyga, mgr Mirosław Wołowik, dr hab. Joanna Mytnik, prof. PG, Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Link do szkolenia