JAK TWORZYĆ INTERAKTYWNE KURSY NA PLATFORMIE eNAUCZANIE? | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Treść strony

Wydarzenia

JAK TWORZYĆ INTERAKTYWNE KURSY NA PLATFORMIE eNAUCZANIE?

27 June 2024 09:00 - 15:00

To warsztatowe szkolenie otworzy przed Tobą nowe możliwości tworzenia kursów akademickich na platformie eNauczanie PG. Znajdziesz tu inspiracje do wykorzystania zasobów Moodle, aby uczenie się uczynić angażującym procesem. 

Dowiesz się, jak kreować dynamiczne Quizy, które pobudzą zainteresowanie studentów i umożliwią im sprawdzenie wiedzy w praktyce. Poznasz, jak Lekcja może służyć jako ścieżka prowadząca przez kluczowe tematy, dostosowując się do tempa i sposobu uczenia się każdego uczestnika Twojego kursu. 

Zapoznasz się z Książką, która pozwala zorganizować materiały dydaktyczne w łatwo dostępny i przystępny sposób, który zachęca do samodzielnego odkrywania informacji. Aktywność Warsztat zapewni Ci wgląd w wykorzystanie recenzowania prac, które sprzyja krytycznemu myśleniu i współpracy. 

Dołącz do nas, by przemienić swoje kursy w pasjonujące i interaktywne doświadczenie edukacyjne, angażujące studentów na każdym kroku ich edukacyjnej podróży.

Prowadząca: dr inż. Natalia Gietka (CNE)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE. Szkolenie jest finansowane ze środków NCBiR
Projekt pt. „Kadra 5.0. Rozwój kompetencji nauczycieli i doktorantów” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0102/23-00Regulamin uczestnictwa i załączniki.

Cała oferta certyfikowanych szkoleń warsztatowych prowadzonych przez Centrum Nowoczesnej Edukacji znajduje się na stronie SZKOLENIA CERTYFIKOWANE.

Adres wydarzenia

ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, gmach główny - sala 205