Didactic Fridays. Educational Developer at ETH: "Family of Diversity" | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Didactic Fridays. Educational Developer at ETH: "Family of Diversity"

22 March 2024 13:15 - 15:00

Prowadzący: Prof. Lorenzo De Pietro (ETH Zurich)

Prof. Lorenzo De Pietro postara się wyjaśnić swoją rolę i jego kolegów w sieci twórców edukacyjnych. Wykorzystując obecne wspólne wyzwania jako punkt wyjścia, podzieli się niektórymi perspektywami i podejściami do szukania rozwiązań ze swojej praktyki zawodowej.

The speaker will try to explain his role and that of his colleagues in the educational developer network. Using their current common challenges as a starting point, he will share some perspectives and approaches to solutions from his Department.

Link do szkolenia online.

Więcej o innych szkoleniach, które będą odbywać się w każdy piątek od godz. 13.15 na platformie MS Teams, przeczytasz tutaj.

Nagrania z poprzednich spotkań online znajdziesz na kanale YouTube CNE PG.

Zapraszamy serdecznie!