Dzienniki refleksji: dlaczego kształtowanie refleksyjnego myślenia jest kluczowe?  | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Wydarzenia

26 May 2023 13:15 - 15:00

Dlaczego wspieranie studentek i studentów w praktykowaniu refleksyjnego myślenia jest kluczową kompetencją w procesie uczenia się przez całe życie (LLL)? Jakie są rodzaje dzienników? Jak wspierać w ich prowadzeniu młodych ludzi? Jaką rolę mogą pełnić dzienniki refleksji w procesie oceniania efektów uczenia się? Co mówią wyniki badań naukowych o prowadzeniu refleksyjnych dzienników uczenia się?

Webinarium prowadzi dr hab. Joanna Mytnik, prof. uczelni (Centrum Nowoczesnej Edukacji)

Zapraszamy 26 maja 2023 r. o 13.15 na kolejne spotkanie w ramach programu otwartych szkoleń "Dydaktyczne Piątki", online (MSTeams).

Więcej informacji na stronie "Dydaktycznych Piątków".

Zapraszamy!