Sztuczna inteligencja w edukacji: część 4. Dyskusja środowisk akademickich. | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Sztuczna inteligencja w edukacji: część 4. Dyskusja środowisk akademickich.

24 - 12 Marzec 2023

Uczące się modele językowe (LLMs) zmieniają właśnie nasz sposób myślenia o celach edukacyjnych. Wypuszczony 30 listopada 2023 roku "inteligentny" chatbot (chatGPT) rozmawia z naszymi studentkami i studentami dając im odpowiedź na każde pytanie i rozwiązuje każdy problem. AI w edukacji to szanse i zagrożenia. Porozmawiajmy o tym.

Spotkanie jest kolejną, już czwartą próbą podjęcia tematu AI w edukacji na Politechnice Gdańskiej, z udziałem gości specjalnych (dr Grzegorz Stunża, Uniwersytet Gdański, dr inż. Patryk Ziółkowski, Politechnika Gdańska, dr hab. Tomasz Kamiński, prof. uczelni, Uniwersytet Łódzki) oraz studentek i studentów.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do dyskusji 24 marca 2023 r. o 13.15 online (MSTeams).

Link do spotkania oraz instrukcja dołączenia do zespołu na MSTeams.

ZAPRASZAMY!