Pierwszy termin zgłoszeń na Konferencję eTEE 2022 | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Pierwszy termin zgłoszeń na Konferencję eTEE 2022

15 Lipiec 2022 23:59

Przypominamy, że 15 lipca 2022 r. upływa pierwszy termin zgłoszeń na 8. ogólnopolską Konferencję "e-Technologie w Kształceniu Inżynierów", opłata konferencyjna wynosi 330 zł. Drugi termin upływa 20 września 2022 r. (opłata 400 zł).

Politechnika Gdańska, 27-28 września 2022 r.

Również do 15 czerwca 2022 r. przyjmujemy zgłoszenia abstraktów plakatów: warto podzielić się swoim doświadczeniem we wdrażaniu nowych technologii do procesu dydaktycznego.

Więcej informacji na stronie konferencji www.pg.edu.pl/etee.

eTEE 2022 w pigułce:

• 30 inspirujących wystąpień dotyczących wykorzystania e-technologii w pracy ze studentami, w tym:
  • 26 trzydziestominutowych warsztatów w 2 sesjach INSPIRACJE
  • 4 interaktywne wykłady plenarne
  • 52 fantastycznych prelegentów (24 prelegentki i 28 prelegentów)
  • z 11 znakomitych uczelni w Polsce
  • zespołowy EDUKATON wieczorny podczas kolacji integracyjnej
  • stoiska VR (symulatory, headsety)

www.pg.edu.pl/etee, zapisy w pierwszym terminie do 15 lipca 2022 r.

GRYWALIZACJA konferencji eTEE 2022: networking, program, sesje, komunikacja, gra z zadaniami mająca na celu ułatwienie poznania wszystkich uczestników - wszystko w dedykowanej aplikacji etee-app.

Dla każdego uczestnika ZAŚWIADCZENIA o udziale czynnym w konferencji oraz wydana przed konferencją KSIĄŻKA ABSTRAKTÓW (zawierajaca streszczenia wszystkich wystąpień ustnych i plakatowych).

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia