Poniedziałki na Politechnice edycja 2 | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Poniedziałki na Politechnice edycja 2

DRUGA EDYCJA

Lista tematów szkoleń 2. edycji 2021/2022

27 września 2021 r. "Porozmawiajmy po książkach", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

25 października 2021 r.  "Jak uczy się mózg? Kompendium wiedzy na temat warunków tworzenia pamięci. Wykład nieakademicki oparty o wiedzę z zakresu neurobiologii", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

29 listopada 2021 r. "Nauczać czy projektować przestrzeń uczenia się? Zmiana roli wykładowcy w zmieniającym się świecie", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

20 grudnia 2021 r. "W tym szaleństwie jest metoda! - niestandardowe sposoby pracy z uczniami i studentami", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

31 stycznia 2022 r. "Oceny: do czego tak naprawdę motywują uczniów? Co mówią wyniki badań?", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

28 lutego 2022 r. "Uczyć (się) inaczej: szkoła w chmurze. Uczenie się bez stopni, w relacjach, we własnym tempie i z radością!", Mariusz Truszkowski (Szkoła w Chmurze), moderacja: Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

28 marca 2022 r. "Japońskie praktyki dla naszej dydaktyki", dr Joanna Czerska (Politechnika Gdańska)

25 kwietnia 2022 r., "Wystarczy Ci jedno narzędzie, by przeprowadzić angażujący wykład! Wszystko o Mentimeter (praca w narzędziu)", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

30 maja 2022 r., godz. 18.00 "Jak wesprzeć studentów przed i podczas egzaminów?", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)

8 czerwca 2022 r., godz. 18.00 "Wystarczy Ci jedno narzędzie, by przeprowadzić angażujący wykład! Wszystko o Mentimeter (praca w narzędziu)", Joanna Mytnik (Centrum Nowoczesnej Edukacji PG)