Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2023 (edycja 3) | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2023 (edycja 3)

W trzeciej edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych złożono 36 wniosków. Decyzją Kapituły Konkursu, w skład której weszli przedstawiciele wszystkich wydziałów i centrów, Prorektor ds. Kształcenia oraz, jako Przewodnicząca, Dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji, finansowanie otrzyma 11 z nich.  Łączna kwota przeznaczona na realizację zwycięskich projektów w trzeciej edycji Konkursu to 188 640,10 zł.

Lista nagrodzonych projektów:

1. Gamifikatorzy, czyli Centralna Agencja Grywalizacji. Dr inż. Mariusz Szwoch, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.
  2. VR-DOJO AI EDUCATION ASSISTANT - asystent AI z funkcją rozpoznawania i syntezy mowy. Dr inż. Patryk Ziółkowski, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  3. Gra symulacyjna ze struktury kosztów - Pizzeria. Dr Jarosław Ziętarski, Wydział Zarządzania i Ekonomii.
  4. Wirtualne laboratorium z Mechaniki Gruntów - kontynuacja. Dr inż. Witold Tisler, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  5. (POD) OKIEM FACHOWCA czyli pora na mentora. Zajęcia projektowe pod opieką praktyków. Dr hab. inż. Katarzyna Weinerowska-Bords, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  6. Akademia studium przypadku. Dr Katarzyna Kubiszewska, Wydział Zarządzania i Ekonomii.
  7. Statystyczny micro-learning. Dr inż. Karol Flisikowski, Wydział Zarządzania i Ekonomii.
  8. Wywiadownia gospodarcza... zostań "szpiegiem" XXI wieku. Dr inż. Anna Trzaskowska, Wydział Zarządzania i Ekonomii.
  9. W poszukiwaniu skarbu Metronusa, czyli grywalizacja w metrologii. Dr inż. Sylwia Babicz-Kiewlicz, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.
  10. Szkolenie młodego biotechnologa. Dr inż. Izabela Sinkiewicz, Wydział Chemiczny.
  11. Discreet Caterpillars. Dr inż. Joanna Raczek, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

Uroczyste wręczenie decyzji przyznania grantów odbyło się podczas gali "Święto Dydaktyki" 14 października 2023 r. o godz. 17.30-21.00 w auli w gmachu głównym.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!