Od wykładowców dla studentów - życzenia na nowy rok 2022 | Centrum Nowoczesnej Edukacji PG

Data dodania: 2021-12-30

Od wykładowców dla studentów - życzenia na nowy rok 2022

Fotografie wszystkich na Teamsie
Kochani Studenci! Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze w nowym roku 2022! Postaramy się Was wspierać, pomóc Wam zadbać o siebie i innych, być uważnymi na Wasze potrzeby i towarzyszyć Wam w Waszej podróży po świecie wiedzy. Wasi wykładowcy

17 grudnia 2021 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie w ramach programu szkoleń "Dydaktyczne Piątki" organizowanego przez Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Podczas tego wyjątkowego 90-miutowego spotkania wykładowcy Politechniki Gdańskiej rozmawiali o tym, co w minionym roku otrzymali od swoich studentów, za co są im wdzięczni, jak doceniają pracę studentów, ich zaangażowanie i postawy.

Dzieliliśmy się wyjątkowymi pracami naszych studentów, które pokazują jak kreatywni i myślący nieszablonowo są nasi studenci, zastanowiliśmy się, co nam dali studenci w mijającym roku, na końcu wspólnie układaliśmy życzenia dla naszych studentów i narysowaliśmy to, co my, wykładowcy, chcielibyśmy im dać wchodząc w nowy rok.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego spotkania.